Newsy
  • News 2

     

  • News 1

     

Wizyty
Dziś: 61Wszystkie: 1855

O firmie

RBB Centrum Usług Księgowych Spółka z o.o. mieści się w Gdańsku przy ul.Piekarniczej 5.

Świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej księgowości na rzecz podmiotów polskich i zagranicznych prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na formę prawną.

 

Właścicielami RBB Centrum Usług Księgowych Spółka z o.o. są Krystyna Borzemska i Jadwiga Rapiej, które posiadają wieloletnie doświadczenie, zarówno w działalności indywidualnej jak i pracy w renomowanych przedsiębiorstwach.

 

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową, płacową i kadrową. Księgowi zatrudnieni w  RBB Centrum Usług Księgowych Spółka z o.o. są ekspertami w zakresie księgowości, kadr i płac, jak również w kwestiach wsparcia doradczego.

 

Wszelkie informacje przekazywane pracownikom naszego biura są traktowane jako poufne w czasie trwania umowy i po jej zakończeniu.

 

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy oraz zgodnie z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.

 

Świadczymy swoje usługi w języku polskim i angielskim.

 

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych

 

Jeśli oczekujecie Państwo solidnej i terminowej obsługi i miłej współpracy, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura.